Труби без швів

Труба Uponor

Багато метрів  у виробництві високоякісних багатошарових композитних труб підкреслює Uponor ноу-хау та досвід роботи в якості спеціаліста пластикової труб. Одним з останніх нововведень компанії є Uni труби ПЛЮС, наступне покоління . Спочатку в світі безшовні алюмінієві композитні труби пропонує унікальні характеристики, як вона є більш гнучкою і стабільною в той же час і вимагає менше часу за для монтажу фітингів для установки.
Коли Uponor представила свій перший багатошарової композитної труби в 1990 році, він був одним з основних нововведень, поєднуючи в собі переваги обох металів і пластикових труб в одному продукті. З тих пір, Uponor постійно працював над поліпшенням багатошарових труб, а також пропонує інтегровані системи установки з інтелектуальними фітинги, інструментів і аксесуарів. У листопаді 2015 року, виробництво віхою в один мільярд метрів багатошарової труби була досягнута на Uponor виробничої дільниці в Zella-Mehlis, Німеччина.
"Багатошарові труби були ноу-хау, коли вони вийшли на ринок 25 років тому. Вони пропонуються як, до вигину і стабільності, який зробив їм ідеальні труби для питної гігієнічної подачі води, а також з'єднань радіатора і променистого опалення та охолодження, "пояснює Алар Котли,  менеджер Сантехніка Європа в Uponor. "Наші новітні технологія є значним поліпшенням цієї концепції, підйомні властивості  на інший рівень."
З одного мільярда метрів багатошарової труби виробництва і в даний час представляє нову  технологію на міжнародних ринках, Uponor вражаюче підкреслює свою позицію лідера у високоякісних багатошарових труб,  технології встановлює новий стандарт в галузі і забезпечує підвищену ефективність в процесі установки.

2016-01-12 15:41:23

Аквадом


 Тел.: (044) 536-13-51
 (067) 6-888-499
 (063) 3-888-499
Оптовые продажи:
(067) 500-13-77

Монтажный отдел:
(067) 239-18-43

 e-mail: info@aquadom.com.ua